Powiat otrzymał dofinansowanie z Rządowego Fundusz Inwestycji Lokalnych

2021-03-31, Środa
Logo Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, źródło: www.katowice.uw.gov.pl

W ramach dodatkowego naboru wniosków do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Powiatowi Raciborskiemu przyznano środki na:
- przebudowę pomieszczenia na aulę w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” oraz przebudowę auli szkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu - 1 900 000 zł,
- poprawę dojazdu do przejść granicznych oraz granic powiatu poprzez rozbudowę i przebudowę odcinków dróg powiatowych w gminie Krzyżanowice (od DK45 w kierunku Granicy Państwa) - 1 650 000 zł.

Podziękowania kierujemy do wszystkich osób którzy przyczynili się do pozyskania dofinansowania, a w szczególności do parlamentarzystów naszego regionu - senator Ewy Gawędy, wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia oraz posła Adama Gawędy.