Powiat Raciborski na targach Region 2004 w Ostrawie...

2004-04-16, Piątek
Powiat Raciborski będzie się prezentować na targach Region’2004 w Ostrawie. To największa impreza wystawiennicza, podczas której prezentowane są regiony z terenu Województwa Śląskiego i Okręgu Morawskośląskiego. Powiat Raciborski będzie się wystawiać na stoisku Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Prezentowana będzie oferta turystyczna ziemi raciborskiej. Stoisko powiatu czynne będzie od 17 do 18 kwietnia br. w godzinach od 9.30 do 17.30. W programie targów Region’2004 16.04.br. przewidziano „Dzień Polski”. W tym dniu prezentować się będą zespoły artystyczne z Polski, a polskie firmy będą prowadzić degustację wyrobów wędliniarskich, mleczarskich i cukierniczych. Ponadto podczas „Dnia Polskiego” odbywać się będą prezentacje polskich miast i gmin oraz ich doświadczenia w zakresie współpracy zagranicznej, ze szczególnej uwzględnieniem współpracy przygranicznej. Targi Region’2004 w „Dniu Polskim” odwiedzi Wicestarosta Raciborski Adam hajduk. Targi Region’2004 należą do największych imprez wystawienniczych, podczas których prezentowane są regiony z terenu Województwa Śląskiego i Okręgu Morawskośląskiego. Organizowane są już po raz drugi. Targi są okazją do zaprezentowania oferty turystycznej poszczególnych regionów, a także doświadczeń w zakresie współpracy zagranicznej. Targi Region’2004 odbywać się będą w dniach od 15 do 18 kwietnia br. na Terenach Wystawowych „Czarna Łąka” w Ostrawie. Wystawa czynna jest dla zwiedzających w godzinach od 9.30 do 17.30.