Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych 2017-10-25, Środa

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych

Zbliżają się dni, w których będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, przyjaciół, osób dla nas ważnych. Z tego powodu niezwykle ważne będą dla Was informacje, jak będzie wyglądać organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny.

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej 2017-10-25, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Powiat Raciborski w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej.

Nabór na wolne stanowisko dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2017-10-25, Środa

Starosta Raciborski ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne 2017-10-24, Wtorek

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 listopada Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie nieczynne.

Sołtys i gospodyni na straży bezpieczeństwa na pietrowickiej wsi 2017-10-19, Czwartek

Sołtys i gospodyni na straży bezpieczeństwa na pietrowickiej wsi

Już 25 października w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbędą się konkursy pn. „Sołtys liderem bezpiecznej pracy na wsi” oraz „Gospodynie wiejskie strażniczkami bezpieczeństwa pracy na wsi”.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej na Zamku 2017-10-16, Poniedziałek

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej na Zamku

Dziś, 16 października, w raciborskim Zamku odbyła się uroczystość z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-10-16, Poniedziałek

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017

Do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

“AS-Szkolna Akademia Sukcesu” projekt Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2017-10-16, Poniedziałek

“AS-Szkolna Akademia Sukcesu” projekt Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu

Od stycznia 2018 r., przez dwa lata, Zespół Szkół Specjalnych w Raciborzu będzie realizować projekt pn. “AS-Szkolna Akademia Sukcesu”.

Konsultacje wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków i innych obiektów pływających 2017-10-13, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji projekt Uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat w 2018 r. za usunięcie i przechowywanie statków i innych obiektów pływających z obszarów wodnych położonych na terenie powiatu raciborskiego.

XIV Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki 2017 2017-10-13, Piątek

XIV Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki 2017

uż po raz czternasty w ostatni weekend październiaka (27 - 29.10.2017r.) w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 odbędą się Wiatraki – Raciborski Festiwal Podróżniczy.