Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-11-15, Środa

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017

Przypominamy, że do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

Pracownie do praktycznej nauki zawodów nabierają kształtów 2017-11-07, Wtorek

Pracownie do praktycznej nauki zawodów nabierają kształtów

W pomieszczeniach Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 oraz nr 2 „Mechanik” trwa kompleksowy remont.

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych 2017-10-25, Środa

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych

Zbliżają się dni, w których będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, przyjaciół, osób dla nas ważnych. Z tego powodu niezwykle ważne będą dla Was informacje, jak będzie wyglądać organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny.

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej 2017-10-25, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Powiat Raciborski w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej.

Nabór na wolne stanowisko dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2017-10-25, Środa

Starosta Raciborski ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne 2017-10-24, Wtorek

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 listopada Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie nieczynne.

Sołtys i gospodyni na straży bezpieczeństwa na pietrowickiej wsi 2017-10-19, Czwartek

Sołtys i gospodyni na straży bezpieczeństwa na pietrowickiej wsi

Już 25 października w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbędą się konkursy pn. „Sołtys liderem bezpiecznej pracy na wsi” oraz „Gospodynie wiejskie strażniczkami bezpieczeństwa pracy na wsi”.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej na Zamku 2017-10-16, Poniedziałek

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej na Zamku

Dziś, 16 października, w raciborskim Zamku odbyła się uroczystość z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-10-16, Poniedziałek

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017

Do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

“AS-Szkolna Akademia Sukcesu” projekt Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2017-10-16, Poniedziałek

“AS-Szkolna Akademia Sukcesu” projekt Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu

Od stycznia 2018 r., przez dwa lata, Zespół Szkół Specjalnych w Raciborzu będzie realizować projekt pn. “AS-Szkolna Akademia Sukcesu”.