Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023 2022-09-01, Czwartek

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023

Po wakacyjnej przerwie, w nowej auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu odbyła się Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023.

Umowa na remont drogi powiatowej nr 3506S Samborowice - Krzanowice została podpisana 2022-08-31, Środa

W obecności włodarzy Gmin Krzanowice i Pietrowice Wielkie starosta Grzegorz Swoboda oraz Wicestarosta Marek Kurpis podpisali umowę z wykonawcą prac budowlanych przy remoncie drogi powiatowej w Krzanowicach – część 1 zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3506S na odcinku od skrzyżowania z DW 916 do skrzyżowania z DP 3528S w Krzanowicach oraz remont od skrzyżowania z DP 3528S do skrzyżowania z DW 917”.

Otwarcie auli w CKZiU nr 2 „Mechanik” w Raciborzu 2022-08-25, Czwartek

Otwarcie auli w CKZiU nr 2 „Mechanik” w Raciborzu

Otwarcie auli w CKZiU nr 2 „Mechanik” w Raciborzu Dziś w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałej auli.

Ostrzeżenie Hydrologiczne! 2022-08-25, Czwartek

Ostrzeżenie Hydrologiczne!

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 118 Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych Stopień: 2

Działka na sprzedaż - koncepcja zabudowy terenu 2022-08-24, Środa

Działka na sprzedaż - koncepcja zabudowy terenu

Informujemy, że Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Gamowskiej w Raciborzu!

Powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2022-08-24, Środa

Powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu

Dziś, 24 sierpnia Zarząd Powiatu Raciborskiego oficjalnie wręczył powierzenie funkcji dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu Panu Bartoszowi Białasowi.

Ostrzeżenie Hydrologiczne! 2022-08-24, Środa

Ostrzeżenie Hydrologiczne!

Nazwa biura prognoz hydrologicznych: Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych we Wrocławiu

Ostrzeżenie Hydrologiczne! 2022-08-23, Wtorek

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 110

Ogłoszenie konkursu na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie 2022-08-22, Poniedziałek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie „Przeprowadzenie w roku 2022 programu psychologiczno – terapeutycznego dla osób stosujących przemoc w rodzinie”.

Komunikat w sprawie zakazu korzystania z wód Odry do pojenia zwierząt! 2022-08-22, Poniedziałek

Komunikat w sprawie zakazu korzystania z wód Odry do pojenia zwierząt!

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że do czasu ostatecznego wyjaśnienia sytuacji masowego śnięcia ryb, należy bezwzględnie powstrzymać się od używania do pojenia takich zwierząt wodą pochodzącą z Odry i jej dopływów.