Podpisano umowę z PFRON, która umożliwi realizację projektu pn. ,,Droga do Złotej Jesieni"!

2024-07-19, Piątek
Dnia 16 lipca 2024 roku w siedzibie starostwa powiatowego podpisana została umowa między Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i powiatem raciborskim. Podpisanie umowy umożliwi realizację projektu pn. „Droga do Złotej Jesieni”, który zwieńczony ma być zakupem specjalnego pojazdu do przewozu osób z niepełnosprawnością. Projekt realizowany będzie w ramach obszaru D „Programu wyrównywania Różnic między regionami III” – na jego realizację nasz powiat uzyskał z PFRON dofinansowanie w wysokości 144 000,00 zł.

Strony umowy reprezentowane są przez pełnomocników Funduszu: Jana Wrońskiego  – Dyrektora Śląskiego Oddziału PFRON  –  i Teresę Saczuk-Grabowską oraz Wicestarostę, Ewa Lewandowską i Etatowego Członka Zarządu – Marka Kurpisa.