Powiat

Zmiany w kursowaniu autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - ul. Ocicka 2016-11-07, Poniedziałek

W związku z realizacją kolejnego etapu prac na ul. Ocickiej w Raciborzu i wyłączeniem odcinka ul. Ocickiej od skrzyżowania z drogą krajową nr 45 (ul. Starowiejska) do skrzyżowania z ul. Koszalińską z ruchu kołowego – w miesiącu listopadzie br. ulega zmianie trasa przejazdu autobusów miejskich na liniach L-1, L-3 i L-7.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2016-10-31, Poniedziałek

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Powiat Raciborski, w tym Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Powiatowy Urząd Pracy po raz kolejny wpisują się w program przedsięwzięć związanych ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości.

Partnerzy z Ukrainy odwiedzili Powiat Raciborski 2016-10-31, Poniedziałek

Powiat Raciborski w dniach 26 - 28 października 2016 r. gościł oficjalną delegację z partnerskiego miasta Horishni Plavni z Ukrainy (dawniej Komsomolsk).

Zmiana organizacji ruchu na ul. Ocickiej od 29 października 2016-10-26, Środa

informujemy, iż począwszy od 29 października (sobota) do 30 listopada br. nastąpi konieczność wyłączenia z ruchu kołowego (za wyjątkiem autobusów zorganizowanego transportu zbiorowego) odcinka ul. Ocickiej od skrzyżowania z drogą krajową nr 45 (ul. Starowiejska) do skrzyżowania z ul. Koszalińską.

Hodowco! Zasięgnij informacji o „afrykańskim pomorze świń” 2016-10-26, Środa

Hodowco! Zasięgnij informacji o „afrykańskim pomorze świń”

IX Raciborskie Dni Nauki i Techniki na Zamku Piastowskim 2016-10-25, Wtorek

IX Raciborskie Dni Nauki i Techniki na Zamku Piastowskim

W dniach 27 i 28 października w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu zaplanowano szereg interesujących prelekcji i wystaw.

Kampania Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina 2016-10-25, Wtorek

Kampania Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina

Jest to druga odsłona Kampanii Społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina".

Podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Powiatem Raciborskim a Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Gmin Cysterskich 2016-10-21, Piątek

Na Zamku Piastowskim w Raciborzu podpisane zostało porozumienie.

Konkurs na prowadzenie punktów udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w Krzyżanowicach i Kuźni Raciborskiej 2016-10-20, Czwartek

Ratownicy przyszłości - niemiecko-polska wymiana młodzieżowych ochotniczych straży pożarnych - już za nami 2016-10-18, Wtorek

W piątek zakończyła się trwająca pięć dni wymiana młodzieżowych ochotniczych straży pożarnych.