PIERWSZY W TYM ROKU INFORMATOR POWIATOWY JUŻ DOSTĘPNY!

2022-04-11, Poniedziałek

To pierwszy numer w 2022, ale nasz INFORMATOR POWIATOWY zadebiutował pod koniec minionego roku, kiedy jednym z ważniejszych wydarzeń był Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Co w nim znajdziemy? Otóż są to najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Raciborzu, zakończonych, realizowanych i planowanych przez powiat inwestycji, a także wiadomości płynące z jego jednostek administracyjnych. W każdym wydaniu nie brakuje również zapowiedzi wydarzeń kulturalnych oraz specjalnej części poświęconej lokalnej historii, redagowanej przez pracowników Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

INFORMATOR POWIATOWY jest kwartalnikiem, który jest całkowicie bezpłatny i który dostępny jest m.in. w Punkcie Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim czy w urzędach gmin powiatu raciborskiego.
UWAGA! Liczba egzemplarzy jest ograniczona.

Wydawany jest w tradycyjnej papierowej formie, ale można pobrać również jego elektroniczną wersję w formacie PDF poniżej.