Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji rozstrzygnięty...

2005-03-25, Piątek

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęły 3 oferty spełniające wymogi formalne i zostały pozytywnie rozpatrzone.

Decyzją Zarządu Powiatu Raciborskiego, po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej do rozpatrywania złożonych projektów, przyznano dotacje na realizację następujących zadań:

1. XLVII Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Seniorów im. Władysława Pytlasińskiego, organizowany przez MKZ "Unia" Racibórz - kwota dofinansowania 3.700 zł. z przeznaczeniem na usługi wydawnicze i poligraficzne;
2. II Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa MKS SMS "Victoria" Racibórz, z udziałem pływaków reprezentujących Powiat Märkischer (Niemcy), organizowane przez Międzyszkolny Klub Sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Victoria" Racibórz - kwota dofinansowania 5.500 zł., z przeznaczeniem na zakwaterowanie i wyżywienie ekipy gości z Powiatu Märkischer;
3. Cykl wycieczek rowerowych w ramach VI Międzynarodowego Rajdu Rowerowego "Farm Tour", organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży i Rodziny "Pomocna Dłoń" - kwota dofinansowania 800 zł., z przeznaczeniem na apteczki, przewodniki i mapy turystyczne oraz opracowanie i wydanie publikacji dotyczącej przebiegu projektu.

Wnioskodawcy złożyli wnioski na ogólną kwotę 17 tys. 182 zł. Na realizację zadań z zakresu upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji Zarząd Powiatu przewidział kwotę 10 tys. zł. Kwotę tę rozdysponowano w 100 %.

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji dostępne jest na internetowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu - www.bip.powiatraciborski.pl