Otwarcie Punktu Obsługi Klienta Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach w siedzibie raciborskiego starostwa

2020-12-01, Wtorek
Budynek "B" Starostwa Powiatowego w Raciborzu, autor: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Powiatu Raciborskiego, dzięki staraniom Starosty Raciborskiego oraz dobrej współpracy z Dyrektorem Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach Piotrem Nowakiem od dnia 1 grudnia 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu został otwarty tymczasowy Punkt Obsługi Klienta.

Przed epidemią mieścił się on w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu, ale po jego przeorganizowaniu został zamknięty.

Od 1 grudnia 2020 r. mieszkańcy Powiatu Raciborskiego będą mieli możliwość załatwiać sprawy bliżej swojego miejsca zamieszkania. Ze względu na stan epidemiczny w Punkcie  Obsługi Klienta OW NFZ w Raciborzu pacjenci nie będą przyjmowani osobiście, a sprawy załatwiane będą korespondencyjnie oraz poprzez możliwość pozostawienia w skrzynce podawczej w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy placu Stefana Okrzei 4 w godzinach pracy Starostwa.