Powiat

Budowlanka najlepszą szkołą OWiUB w okręgu południowo-zachodnim 2015-03-20, Piątek

Budowlanka najlepszą szkołą OWiUB w okręgu południowo-zachodnim

Sukces raciborskiej "Budowlanki" na zawodach okręgowych XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy I Umiejętności Budowalnych.

Poznaj ofertę raciborskich szkół 2015-03-19, Czwartek

W najbliższy poniedziałek i wtorek, 23 i 24 marca br., w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Raciborzu, w godz. od 09.00 do 13.00, odbędą się już XIV Raciborskie Targi Edukacyjne. Swoją ofertę na nowy rok szkolny zaprezentują m.in. szkoły ponadgimnazjalne i placówki oświatowo-wychowawcze podległe Powiatowi Raciborskiemu.

Przywitanie wiosny - warsztaty dla dzieci 2015-03-17, Wtorek

Młodzieżowa Rada Miasta Racibórz, Młodzieżowy Dom Kultury, dla którego organem prowadzącym jest Powiat Raciborski, Urząd Miasta Racibórzoraz Crazy Club w Raciborzu zapraszają 20 marca br. na warsztaty plastyczne.

Raciborska Budowlanka drugą szkołą w Polsce w Turnieju Złota Kielnia 2015-03-16, Poniedziałek

Raciborska Budowlanka drugą szkołą w Polsce w Turnieju Złota Kielnia

Raciborska BUDOWLANKA drugą szkołą w Turnieju Złota Kielnia.

Zamkowy Jarmark kwiatów, żywności ekologicznej i rękodzieła już wkrótce 2015-03-16, Poniedziałek

Zamkowy Jarmark kwiatów, żywności ekologicznej i rękodzieła już wkrótce

W sobotę, 18 kwietnia 2015 r. zapraszamy na III Zamkowy Jarmark kwiatów, żywności ekologicznej i rękodzieła.

Fundacja na rzecz Szpitala podsumowała zbiórkę 2015-03-16, Poniedziałek

Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu podsumowała zbiórkę publiczną prowadzoną na terenie hipermarketu Auchan w Raciborzu, w terminie od 16.06.2014 r. do 31.12.2014 r..

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Systemu Pojazd i Kierowca 2015-03-16, Poniedziałek

Od 10 marca w ramach Systemów Pojazd i Kierowca udostępniona została klientom Elektroniczna Skrzynka Podawcza. Za jej pomocą Klienci mają możliwość przesłania elektronicznych wniosków bezpośrednio do Systemów Pojazd i Kierowca.

Drugie spotkanie konsultacyjne nt. koncepcji reorganizacji szkolnictwa zawodowego 2015-03-13, Piątek

Dzisiaj w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyło się kolejne z zaplanowanych spotkań konsultacyjnych dotyczących koncepcji reorganizacji szkolnictwa zawodowego w powiecie raciborskim.

Ruszyły konsultacje koncepcji reorganizacji szkolnictwa zawodowego 2015-03-13, Piątek

Wczoraj w raciborskim Zamku odbyło się pierwsze z zaplanowanych spotkań konsultacyjnych dotyczących koncepcji reorganizacji szkolnictwa zawodowego w powiecie raciborskim.

Dyżur pracowników urzędu skarbowego w OIDONie 2015-03-11, Środa

W piątek 27 marca br. w raciborskim Ośrodku Informacji dla Osób Niepełnosprawnych będą dyżurować pracownicy urzędu skarbowego.