Powiat

Konsultacje społeczne w sprawie wysokości opłat w 2023 r. za usunięcie i przechowywanie statków i innych obiektów pływających z obszarów wodnych 2022-10-14, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji projekt uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat w 2023 r., za usunięcie i przechowywanie statków i innych obiektów pływających z obszarów wodnych położonych na terenie powiatu raciborskiego.

Konsultacje społeczne w sprawie ustalenia wysokości kosztów usuwania i opłat za przechowywanie pojazdów w 2023 roku na obszarze powiatu raciborskiego 2022-10-14, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji projekt uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie ustalenia wysokości kosztów usuwania i opłat za przechowywanie pojazdów w 2023 roku na obszarze powiatu raciborskiego.

POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2022-10-14, Piątek

POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzisiaj 14 października, Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Wnioski o usunięcie azbestu można jeszcze składać do końca października! 2022-10-11, Wtorek

Wnioski o usunięcie azbestu można jeszcze składać do końca października!

Możliwości składania wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest do końca października 2022 r.

Przebudowa drogi powiatowej Tworków - Bolesław - Borucin na ponad 8,8 mln zł ! 2022-10-11, Wtorek

Przebudowa drogi powiatowej Tworków - Bolesław - Borucin na ponad 8,8 mln zł !

Dzisiaj Starosta Grzegorz Swoboda z ramienia powiatu podpisał umowę na przebudowę drogi powiatowej na odcinku od drogi krajowej 45 w Tworkowie do początku obszaru zabudowanego Borucina.

„Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów” 2022-10-05, Środa

„Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów”

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego druga grupa nauczycieli ZSE wróciła ze szkolenia Learning by doing zrealizowanego w ramach projektu „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów” ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Edukacja szkolna.

Podsumowanie projektów unijnym w CKZiU nr 1 2022-10-05, Środa

Podsumowanie projektów unijnym w CKZiU nr 1

27 września, w Centrum odbyła się konferencja podsumowująca zagraniczne praktyki zawodowe realizowane w ramach dwóch projektów

DEKADA WSPÓŁPRACY UCZCZONA 2022-10-03, Poniedziałek

DEKADA WSPÓŁPRACY UCZCZONA

Jubileusz 10-lecia Partnerstwa powiatów Raciborskiego i Elbe-Elster na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM 2022-09-29, Czwartek

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIUM

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku pielęgniarstwo w roku akademickim 2022/2023.

Umowa na SOR podpisana! 2022-09-28, Środa

Umowa na SOR podpisana!

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu odbyło się spotkanie starosty Grzegorza Swobody oraz prezydenta miasta Dariusza Polowego.