Ogłoszenie Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

2013-07-24, Środa

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013" w zakresie:

- Środka 2.1 "Inwestycje w chów i hodowlę ryb", w ramach których zrealizowano bądź rozpoczęto realizację inwestycji do dnia złożenia wniosku o dofinansowanie włącznie, lecz nie wcześniej niż od dnia 11 września 2009 r.;

- Środka 2.5 "Inwestycje w zakresie przetwórstwa i obrotu" przez mikro i małe przedsiębiorstwa na realizację operacji, w ramach których wnioskodawca poniósł koszty kwalifikowalne najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie, lecz nie wcześniej niż od dnia 11 września 2009 r.

Ogłoszenie zostało zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Raciborskiego:

Źródło: ARiMR