Ocena wyróżniająca dla dyrektora ZSO nr 1 w Raciborzu

2022-02-11, Piątek
Ocena wyróżniająca dla dyrektora ZSO nr 1 w Raciborzu

10 lutego 2022 r. z udziałem Grzegorza Swobody - Starosty Raciborskiego, Marka Kurpisa – Wicestarosty, Ewy Lewandowskiej – Członka Zarządu oraz Ewy Bohr-Cyfki – Kierownika Referatu Edukacji w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu odbyło się uroczyste wręczenie oceny pracy Pani Marzenie Kacprowicz – Dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu.

Starosta Raciborski oraz członkowie zarządu powiatu wyrazili swoje przekonanie, iż działania Pani Dyrektor ukierunkowane są przede wszystkim na dobro uczniów, ich rodziców oraz pracowników jednostki. Wyrazem uznania jej dużego zaangażowania w pracę jest ocena wyróżniająca, którą przyznali:
- Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
- Śląski Kurator Oświaty,
- Starosta Raciborski.

Na ręce Pani Dyrektor Pan Starosta złożył kwiaty i podziękował za wysoką jakość pracy szczególnie w warunkach pandemii. Jednocześnie, oprócz działań merytorycznych, podkreślił wysoki poziom dbałości dyrektor o bazę placówki, czego wyrazem są wykonane oraz aktualnie realizowane działania remontowo-inwestycyjne w jednostce.