Obchody Święta Policji w Pietrowicach Wielkich!

2024-07-17, Środa
Obchody Święta Policji w Pietrowicach Wielkich!
Dzisiaj w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbyły się obchody Święta Policji.

W imieniu Starosty Raciborskiego, Grzegorza Swobody Powiat Raciborski reprezentowali Etatowy Członek Zarządu Marek Kurpis oraz Przewodniczący Rady Powiatu Raciborskiego, Tomasz Cofała.

Wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Raciborskiego złożyli wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji życzenia spokojnej oraz bezpiecznej służby, sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych, a także pozytywnej energii.

Serdecznie dziękujemy za codzienny trud i wkład w zapewnienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Na koniec Członek Zarządu wręczył drobny upominek w postaci maskotek, które zostaną przekazane dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Galeria zdjęć dostępna poniżej.