O zmianach w przepisach podatkowych i prawie pracy w 2023 r. na Zamku Piastowskim w Raciborzu

2023-01-12, Czwartek

Zdajemy sobie sprawę, że prawo pracy jak i podatki stanowią nieodłączną część prowadzenia każdego biznesu. Co więcej, znać się na nich muszą nie tylko biura rachunkowe, ale także przedsiębiorcy oraz menadżerowie. W Polsce kwestia prawa podatkowego ulega jednak bardzo częstym i nie zawsze odpowiednio wyjaśnionym zmianom.

Po powiatowym stole gospodarczym oraz ostatniej konferencji tu Biznes Opener Europa współorganizowanej z marszałkiem województwa śląskiego, Powiat Raciborski i Star Consulting Sp. z o.o. Grupa Skłodowscy zaprosili dzisiaj przedsiębiorców na Zamek Piastowski w Raciborzu gdzie odbywa się konferencja dotycząca zmian w przepisach podatkowych i prawie pracy 2023. W spotkaniu udział biorą etatowa członkini zarządu powiatu raciborskiego Ewa Lewandowska oraz sekretarz powiatu Beata Bańczyk.

Tematyka konferencji poza najważniejszymi zmianami w przepisach podatkowych porusza również kwestię przygotowań do obowiązkowego wejścia do Krajowego Systemu e-Faktu (KSeF), czy wyboru formy prawnej prowadzenia działalności (w tym CIT Estoński).

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta raciborski Grzegorz Swoboda.