O wnioskach obszarowych na zamku

2012-03-07, Środa

Kolejny już raz rolnicy z powiatu raciborskiego i specjaliści gościli w raciborskim zamku. Tym razem, 6 marca, zorganizowano spotkanie informacyjno - promocyjne dotyczące VIII kampanii przyjmowania wniosków obszarowych, ONW i rolnośrodowiskowych.

Spotkanie zorganizowało Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Raciborzu oraz Starostwo Powiatowe. Gościem był starosta Adam Hajduk. W części roboczej odbyły się wystąpienia przedstawicieli: Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego w Katowicach, Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - PZDR w Raciborzu, Powiatowego Lekarza Weterynarii w Raciborzu oraz Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Raciborzu.

Na zakończenie uczestnicy spotkania zwiedzili Zamek Piastowski w Raciborzu.