Nowi dyrektorzy w jednostkach organizacyjnych Powiatu

2012-09-03, Poniedziałek

Dziś rozpoczynają pracę nowi dyrektorzy dwóch jednostek organizacyjnych Powiatu Raciborskiego. W Powiatowym Urzędzie Pracy funkcję tę pełni Mirosław Ruszkiewicz, zamieszkały w Jastrzębiu Zdroju, natomiast w Powiatowym Zarządzie Dróg – Adam Sebzda z Raciborza. Obaj wygrali konkursy na stanowiska ogłoszone w związku z przejściem na emeryturę dotychczasowych dyrektorów.

Mirosław Ruszkiewicz od sierpnia 2011 roku był zastępcą kierownika Wydziału Centrum Metodycznego Poradnictwa Zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach, w latach 2003-2011 pełnił funkcję wicedyrektora WUP w Katowicach.

Adam Sebzda w latach 1998 -2011 pracował w Śląskiej Spółce Cukrowej SA w Łosiowie (obecnie Sudzücker Polska) pełniąc między innymi funkcję członka i prezesa zarządu.