Najlepszy rolnik ziemi raciborskiej 2013 r. - zgłoś się już dziś

2013-04-09, Wtorek

Przypominamy, że do 10 maja br. można zgłaszać uczestnictwo w konkursie  "Najlepszy rolnik ziemi raciborskiej 2013 roku"

Instytucjami uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są Gminy, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - PT Racibórz, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Raciborzu, Śląska Izba Rolnicza - PT Racibórz.

Uczestnikami konkursu mogą być rolnicy mieszkający i prowadzący działalność w zakresie produkcji roślinnej lub zwierzęcej na trenie powiatu, są płatnikami podatku rolnego oraz składki na ubezpieczenie społeczne rolników.

Sprawy organizacyjne konkursu prowadzi Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Pl. Okrzei 4 (pok. 309), tel. 32/45 97 337.
Zasady przeprowadzenia konkursu zostały ustalone w Regulaminie (załącznik).

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Regulamin konkursu Najlepszy rolnik ziemi raciborskiej