Marszałkowska wizyta gospodarcza w powiecie

2020-12-22, Wtorek
 Wczoraj na zaproszenie starosty raciborskiego nasz powiat z wizytą gospodarczą odwiedzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego na czele z Marszałkiem Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski wraz z Wicemarszałkiem Wojciechem Kałużą. W wizycie uczestniczył Prezes Śląskiej Organizacji Turystycznej i Dyrektor Biura Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego Adam Wawoczny. Goście zobaczyli realizację najważniejszych inwestycji w powiecie oraz mieli okazję zwiedzić Zamek Piastowski w Raciborzu. Dzięki dobrej współpracy samorządu powiatowego z kierownictwem firmy Eko-Okna S.A. zaproszeni również mogli przyjrzeć się pracy największego zakładu produkcyjnego w powiecie raciborskim.