"Mam zawód - mam pracę w regionie" - III nabór już wkrótce

2013-09-02, Poniedziałek

W dniach od 9 września do 9 października 2013 r. będzie prowadzony III nabór uczniów do projektu systemowego pn. "Mam zawód - mam pracę w regionie" dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007- 2013.

O uczestnictwo w projekcie może ubiegać się osoba spełniająca łącznie następujące kryteria:
1. Kształci się w szkole biorącej udział w projekcie tj. :
a) w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu:
   - Technikum Nr 4
   - Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 4
b) w Zespole Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu:
   - Technikum Nr 2
   - Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 2
c) w Zespole Szkół Zawodowych w Raciborzu:
   - Technikum Nr 3
   - Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3
d) w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu:
   - Technikum Nr 1
   - Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1
2. Nie była uczestnikiem projektu w poprzednim roku szkolnym;
3. Nie jest uczestnikiem innego projektu realizowanego w ramach Działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007- 2013.

W ramach projektu uczestnicy będą mogli skorzystać z konsultacji grupowych i indywidualnych z doradztwa zawodowego, praktyk, staży zawodowych, zajęć dydaktyczno - wyrównawczych, zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych, wizyt studyjnych u pracodawców oraz kursów.

Warunkiem ubiegania się o udział w projekcie jest złożenie przez kandydata następujących dokumentów:
- formularza zgłoszeniowego,
- oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych,
- ankiety rekrutacyjnej.

W/w dokumenty wraz z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa są dostępne w sekretariatach oraz na stronach internetowych szkół, na stronie internetowej powiatu raciborskiego www.powiatraciborski.pl , oraz stronie internetowej projektu www.e-zawodowcy.eu

Wypełnione dokumenty przyjmowane będą w sekretariatach szkół biorących udział w projekcie w terminie do 09.10.2013 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: (32) 45 97 307 u Pani Sylwii Płaczek, bądź drogą elektroniczną pod adresem [email protected]

Dokumenty do pobrania:
1. Regulamin