Korekta komunikatu z dnia 19.07.2010r w spr. akcji odkomarzania

2010-07-20, Wtorek

PSSE w Raciborzu przekazuje korektę do komunikatu z dnia 19.07.2010r dotyczącą zmiany terminmów wykonania zabiegów odkomarzania na terenie wskazanych uprzednio gmin powiatu raciborskiego.
W związku z niestabilną sytuacją pogodową koordynator wykonawców zabiegów dezynsekcyjnych poinformował, iż dokładne terminy wykonania zabiegów w poszczególnych gminach uległy przesunięciu, ze względu na bieżące zmiany krótkoterminiowych prognoz pogody dla regionu. Możliwe rozpoczęcie akcji przewidywane jest na dzień 20.07.2010r - pod warunkiem wystąpienia sprzyjającej pogody - w godzinach wieczornych 18.00-22.00.
Zgodnie z wcześniejszym komunikatem, zaleca się zachowanie uprzednio wskazanych środków ostrożności w godzinach wieczornych w dniach 20-23.07.2010r.
Szczegółowe dane dotyczące obszarów objętych w/w zabiegami dostępne są w poszczególnych gminach.
Proszę o powiadomienie o zastniałych zmianach podmioty do których uprzednio wysłano komunikat.