Konsultacje społeczne w sprawie dotacji na wymianę pokrycia dachowego zawierającego azbest oraz jego utylizacja w latach 2021 - 2023

2020-11-13, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji projekt uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie zasad, trybu udzielania oraz rozliczania dotacji celowej z budżetu powiatu raciborskiego na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z wymianą pokrycia dachowego polegających na demontażu, usuwaniu i unieszkodliwianiu elementów zawierających azbest oraz innych inwestycji związanych z utylizacją elementów zawierających azbest realizowanych na terenie powiatu raciborskiego w latach 2021 – 2023.

Konsultacje prowadzone będą w okresie od dnia 16 listopada 2020 r. do dnia 23 listopada 2020 r.

Osobą upoważnioną do kontaktu z uprawnionymi podmiotami jest Barbara Kostka – Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa, pokój 309, tel. 32 45 97 337, e-mail: [email protected]

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: https://bip.powiatraciborski.pl/organizacje_pozarzadowe/Konsultacje_2020.html