Konsultacje społeczne kryteriów postępowania rekrutacyjnego na zajęcia w placówkach oświatowo-wychowawczych

2020-02-27, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego przekazuje do konsultacji projekt uchwały Rady Powiatu Raciborskiego w sprawie kryteriów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego  na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w placówkach oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez powiat raciborski,  liczby punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów.

Konsultacje prowadzone będą w okresie od dnia 27 lutego 2020 r. do dnia 4 marca 2020 r.

Osobą upoważnioną do kontaktu z uprawnionymi podmiotami jest Pani Danuta Miensopust  - Kierownik Referatu Edukacji, tel. 32 45 97 305, fax. 32 41 58 736, e-mail: [email protected].

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: