Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego na lata 2014-2020

2014-01-23, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego zgodnie z art. 6 ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2009 r. Nr 84 poz. 712 z późniejszymi zm.) ogłasza, konsultacje projektu Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego na lata 2014-2020.

Mając na uwadze ogromne znaczenie udziału lokalnej społeczności i środowiska gospodarczego w tworzeniu nowej Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego na lata 2014-2020, władze Powiatu Raciborskiego przystępują do kolejnego etapu prac jakim są konsultacje powyższego dokumentu strategicznego. W związku z tym, Zarząd Powiatu Raciborskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych, w tym samorządy, partnerów społecznych i gospodarczych oraz osoby prywatne do zapoznania się z projektem dokumentu (dostępnym na stronie powiatu raciborskiego www.bip.powiatraciborski.pl w zakładce Plany, programy, zamierzenia oraz w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, Referat Funduszy Zewnętrznych i Strategii Rozwoju budynek A pok. 18, tel. 32 45 97 366) oraz do przesyłania ewentualnych uwag lub własnych propozycji do wykonanego opracowania.

Propozycje można zgłaszać w terminie do 27 lutego 2014 roku w formie elektronicznej na adres: [email protected] z wykorzystaniem formularza dostępnego na stronach internetowych www.bip.powiatraciborski.pl  oraz www.powiatraciborski.pl lub na piśmie (decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego) na adres:

Referat Funduszy Zewnętrznych i Strategii Rozwoju
Starostwo Powiatowe w Raciborzu
plac Stefana Okrzei 47-400 Racibórz

Uwagi i wnioski zgłoszone w trakcie konsultacji zostaną rozpatrzone przez Zarząd Powiatu Raciborskiego.

Projekt Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego na lata 2014-2020 dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Raciborskiego: http://nowybip.powiatraciborski.pl/akty_prawa_miejscowego/strategia_rozwoju_powiatu.html

Plik do pobrania:
Formularz zgłaszania uwag do projektu Strategii Rozwoju Powiatu Raciborskiego na lata 2014-2020