Konkurs na realizację zadania publicznego - dom dla matek

2014-11-27, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej i przeciwdziałania przemocy w rodzinie pn. "Powadzenie w latach 2015 – 2017 domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży oraz kobiet będących ofiarami przemocy w rodzinie, z terenu powiatu raciborskiego".

Zadanie realizowane będzie w terminie od 14 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2017 r.

Ofertę na wsparcie realizacji zadania należy złożyć w terminie do dnia 19 grudnia 2014 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie www.bip.powiatraciborski.pl zakładka "Organizacje pozarządowe – Konkursy – Ogłoszenia o konkursach 2014" lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4, pokój nr 9B.