Konkurs na prowadzenie ośrodka wsparcia dla kobiet

2011-12-09, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej i przeciwdziałania przemocy w rodzinie pn. "Prowadzenie w latach 2012 – 2014 domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży oraz kobiet będących ofiarami przemocy w rodzinie, z terenu powiatu raciborskiego".

Zadanie realizowane będzie w terminie od 16 stycznia 2012 r. do 31 grudnia 2014 r.

Ofertę na powierzenie do realizacji zadania należy złożyć w terminie do dnia 02.01.2012 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie bip.powiatraciborski.pl zakładka "Organizacje pozarządowe – Konkursy – Ogłoszenia" http://www.bip.powiatraciborski.pl/index.php?id=3895 lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4, pokój nr 106.