Konkurs na prowadzenie całodobowego ośrodka interwencji kryzysowej

2012-11-16, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pomocy społecznej pn. "Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego całodobowego ośrodka interwencji kryzysowej w latach 2013 – 2015".

Zadanie realizowane będzie w terminie od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2015 r.

Ofertę na wsparcie realizacji zadania należy złożyć w terminie do dnia 7 grudnia 2012 r. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4.

Pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są na stronie www.bip.powiatraciborski.pl zakładka "Organizacje pozarządowe – Konkursy – Ogłoszenia" lub w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Plac Okrzei 4, pokój nr 106.