Jubileusz 100-tnych urodzin Pani Agnieszki Potyki - wieloletniej mieszkanki DPS „Złota Jesień” w Raciborzu

2021-11-19, Piątek
Jubileusz 100-tnych urodzin Pani Agnieszki Potyki -  wieloletniej mieszkanki DPS „Złota Jesień” w Raciborzu

Nie często zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane „sto lat”, z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście”. Tak właśnie było 19 listopada br. w DPS „Złota Jesień” w Raciborzu gdzie Pani Agnieszka Potyka obchodziła Jubileusz swoich setnych urodzin.

Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji Dostojnej Jubilatki. W tym wyjątkowym dniu Pani Agnieszce  towarzyszyła najbliższa rodzina, przyjaciele, mieszkańcy DPS w Raciborzu oraz władze samorządowe. Wśród obecnych nie mogło zabraknąć starosty raciborskiego Grzegorza Swobody, który wraz z wicestarostą Markiem Kurpisem złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia, przekazali okolicznościowy list gratulacyjny oraz bukiet kwiatów.

Warto dodać, że wczoraj na specjalne zaproszenie Starostwa Powiatowego w Raciborzu Pani Agnieszka w towarzystwie swojej opiekunki odwiedziła Zamek Piastowski w Raciborzu,  gdzie do dyspozycji miała osobistego przewodnika. W trakcie zwiedzania zobaczyła wnętrza domu książęcego oraz kaplice zamkową, która bardzo jej się spodobała.

Pani Agnieszka Potyka pochodzi Budzisk w gminie Kuźnia Raciborska, a swoje życie zawodowe związała z Fabryką Obrabiarek „RAFAMET”. Obecnie Jubilatka mieszka w Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Raciborzu.

Dostojnej Jubilatce jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa spokoju i zdrowiu.