Informacja o wpłynięciu oferty organizacji samorządowej na realizację zadania publicznego

2010-06-28, Poniedziałek

Zarząd Powiatu Raciborskiego informuje o wpłynięciu oferty organizacji pozarządowej - Miejskiego Klubu Zapaśniczego "Unia" w Raciborzu - na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji pn. IV MISTRZOSTWA POLSKI W ZAPASACH PLAŚOWYCH, POKAZ ZAPAŚNICZY W RAMACH XVIII MEMORIAŁU IM.MŁ.KPT.A. KACZYNY I DH. A. MALINOWSKIEGO w okresie od 21.08 do 22.08.2010 r. składana na podstawie przepisów działu II rozdziału 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. 03. 96. 873 z późn. zm.) w formie wspierania wykonania zadania przez Zarząd Powiatu Raciborskiego wraz z wnioskiem o przyznanie dotacji ze środków publicznych w kwocie 5.000,00 zł.

Oferta organizacji pozarządowej na realizację zadania publicznego wraz z wnioskiem o przyznanie dotacji