Inauguracja pływackiego sezonu w Werdohl

2010-09-03, Piątek

Pływacy Klubu MKS-SMS "Victoria" Racibórz w dniach 4-5 września zainaugurują nowy sezon jesienno-zimowy 2010/2011. Wezmą udział w 26. Międzynarodowym Mityngu Pływackim w niemieckim Werdohl. Obok Polaków w imprezie wystąpią ekipy z Holandii, Belgii oraz kilkunastu niemieckich klubów. Wczoraj wszyscy sportowcy odwiedzili Starostwo Powiatowe w Lüdenscheid, gdzie spotkali się z przedstawicielami władz Powiatu Märkischer.

Zmagania pływackie rozpoczną się w sobotę. W otwarciu zawodów uczestniczyć będzie Starosta Raciborski, który właśnie rozpoczął dwudniową wizytę w partnerskim powiecie.

Wyjazd na zawody możliwy był dzięki powiatowemu partnerstwu z Märkischer i podpisanej umowie o współpracy pomiędzy "Victorią" i klubem SV 08 Werdohl.

Trzymamy kciuki!