IP - Internetowy Portal Integracyjny Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

2010-08-11, Środa

Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego w partnerstwie ze Związkiem Subregionu Zachodniego realizuje skierowany do organizacji pozarządowych projekt pn. "IP – Internetowy Portal Integracyjny Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego". Projekt zakłada utworzenie lokalnego portalu dla III sektora, wyposażenie 50 organizacji w witryny internetowe oraz przeszkolenie pracowników organizacji, którzy zobowiążą się do aktualizowania witryny organizacji co najmniej do sierpnia 2011 r.

W ramach projektu pokrywane są wszystkie koszty związane z budową witryny, opłatą za serwer i administrację strony.

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Termin składania deklaracji przystąpienia do projektu upływa 31 sierpnia 2010 r. o godz. 16.00 – decyduje data wpływu do siedziby Forum ul., J.F. Białych 7, 44-200 Rybnik.

Więcej informacji znajduje się na stronie Federacji www.federacja.slask.pl lub pod adresem mailowym koordynatora projektu Arkadiusza Skowrona: [email protected]