I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Raciborskiego...

2004-12-03, Piątek

Alicja Wróbel wraz z uczestnikami konkursu.I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów szkół ponad- gimnazjalnych Powiatu Raciborskiego odbył się 1 grudnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Raciborzu. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek.

Zaproszenia do udziału w konkursie oraz regulamin konkursu zostały przekazane do wszystkich szkól ponadgimnazjalnych Powiatu Raciborskiego. W zmaganiach konkursowych udział wzięło w sumie 14 uczniów - z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, z ZSO nr 2 w Raciborzu i Zespołu Szkół Budowlanych w Raciborzu.

Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce - Bartosz Rzodkiewicz (ZSO nr 2), II miejsce - Paulina Szymczyk (ZSO nr2) i III miejsce - Grzegorz Kołacz (ZSO nr 2). Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 22 grudnia br., podczas uroczystości związanych ze Świętem Patrona Szkoły w ZSO nr 2.

Inicjatorkami i organizatorkami konkursu są anglistki Alicja Wróbel i Aleksandra Kędzierska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Raciborzu.