2004-11-19, Piątek

I Halowe Mistrzostwa Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Raciborzu, odbędą się 24 listopada br.

W mistrzostwach udział wezmą drużyny szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu raciborskiego. Szkoła może zgłosić do udziału w mistrzostwach maksymalnie dwie drużyny 8-osobowe (5 zawodniczek i 3 rezerwowe). Turniej rozegrany zostanie na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu przy ul. Łąkowej. Uroczyste otwarcie mistrzostw o godz. 9.30.

Organizatorem I Halowych Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt jest Zespół Szkół Zawodowych w Raciborzu. Patronat nad imprezą sprawuje Starostwo Powiatowe w Raciborzu.