Festiwal Perspektyw Online

2020-12-07, Poniedziałek
Informujemy, że tegoroczna edycja Festiwalu Perspektyw, czyli imprezy promującej raciborskie szkolnictwo zawodowe wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych odbędzie się całkowicie Online!
Transmisja wydarzenia odbędzie się 9 i 10 grudnia o godzinie 9:00. W ciągu dwóch dni zaprezentowane zostaną: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Każdego dnia zaprezentują się dwie szkoły. Tegoroczna forma festiwalu to również mnóstwo atrakcji. Oprócz konkursów indywidualnych zostanie wyłoniona najbardziej aktywna szkoła – nagroda to bon o wartości 2500 zł i klasa – bon o wartości 1500 zł. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego z Raciborza łączna pula nagród to prawie 10 000 zł!

Festiwal będzie transmitowany na stronie https://inspiraton.nowiny.pl/online/

Zachęcamy do udziału w transmisji zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców.