Działka na sprzedaż!

2022-08-11, Czwartek

Informujemy, że Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Gamowskiej w Raciborzu!

Działka nr 1587/454, arkusz mapy 4, obręb Starawieś, o powierzchni 1,2616 ha, stanowi nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu przy ul. Gamowskiej.

Działka przeznaczona pod tereny zabudowy usług publicznych (F4UP).

Dopuszcza się przeznaczenie uzupełniające z przeznaczeniem dla usług, zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i jednorodzinnej oraz dróg wewnętrznych i parkingów.

Cena wywoławcza wynosi 1 950 000,00 zł netto + 23% podatku VAT

Przetarg odbędzie się dnia 20 października 2022 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4 (mała sala narad)

Ogłoszenie szczegółowe zostało zamieszczone na tablicach ogłoszeniowych Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz na stronie internetowej Powiatu Raciborskiego, link do strony: https://bip.powiatraciborski.pl/nieruchomosci_ogloszenia/2022r.html

Szczegółowe informacje udzielane są w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4 oraz pod numerem telefonu 32 459 73 55.