Działaj lokalnie - szkolenie w Krzyżanowicach

2012-03-28, Środa

3 kwietnia (wtorek) w Urzędzie Gminy w Krzyżanowicach odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie w ramach programu "Działaj Lokalnie". Początek szkolenia o godz. 16.00.

W trakcie spotkania uczestnicy poznają regulamin, wymogi formalne i specyfikę konkursu. Do udziału zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z ośrodków kultury, szkół oraz przedszkoli z terenu powiatu raciborskiego.

Dodatkowe informacje można uzyskać droga mailową – [email protected], [email protected], oraz pod numerem tel. – 32 739 55 12 wew. 104.

Konkurs "Działaj Lokalnie" realizowany jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS pełni rolę Ośrodka Działaj Lokalnie od 2005r.