Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu został powołany do grona członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji!

2024-09-03, Wtorek
Miło nam poinformować, że Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu Mirosław Ruszkiewicz został powołany do grona członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji, funkcjonującego w ramach projektu pn.,, Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych’’  działającego przy Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych.