DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

2022-02-22, Wtorek

Informujemy, że Zarząd Powiatu Raciborskiego sprzedaje atrakcyjną działkę, położoną w sąsiedztwie Szpitala Rejonowego w Raciborzu.

Działka nr 1587/454, arkusz mapy 4, obręb Starawieś, o powierzchni 1,2616 ha, zapisana w księdze wieczystej nr GL1R/00061976/4, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Raciborzu, jako własność Powiatu Raciborskiego.

Działka przeznaczona pod tereny zabudowy usług publicznych (F4UP).

Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu przy ul. Gamowskiej.

Kształt działki zbliżony jest do prostokąta. Działka gruntowa niezabudowana, znajdująca się w otoczeniu gruntów rolnych i zabudowy usług publicznych. Działka stanowi teren niezagospodarowany i nieogrodzony.

Cena wywoławcza sprzedaży prawa własności przedmiotowej działki w pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym wynosi 1 200 000,00 zł netto + 23% podatku VAT.

Przetarg odbędzie się dnia 27 kwietnia 2022 r. o godz. 1200 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4.

Szczegółowe informacje udzielane są w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4 oraz pod numerem telefonu 32 459 73 55.

Ogłoszenie szczegółowe zamieszczone zostało na tablicach ogłoszeniowych w siedzibie urzędu oraz na stronie internetowej
: www.bip.powiatraciborski.pl w zakładce: Nieruchomości ogłoszenia.