Coaching działalności ekonomicznej

2014-01-15, Środa

W ramach projektu "Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego" działającego w Starostwie Powiatowym w Raciborzu rozpoczyna się nabór dla organizacji działających na terenie naszego powiatu do coachingu działalności ekonomicznej.

Coaching skierowany jest dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (np. stowarzyszeń, fundacji), działających na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski). Współpraca z coachem będzie polegała na cyklicznych, indywidualnych spotkaniach z przedstawicielami organizacji. Coach będzie monitorował bieżące działania organizacji, udzielał niezbędnych wskazówek i podpowiedzi. Wsparciem zostanie objętych 6 organizacji.

Jak się zgłosić?
1.  Wypełnić formularz zgłoszeniowy (plik do pobrania);
2.  Wysłać formularz na adres mailowy [email protected];
3.  Złożyć wydrukowany formularz z podpisami osób upoważnionych do reprezentowania organizacji w siedzibie Inkubatora Ekonomii Społecznej w Rybniku (ul. Kościuszki 22/5).

Formularze przyjmowane będą do 26.01.2014 roku.

Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy do coachingu działalności ekonomicznej
Długofalowy coaching - informacje dodatkowe

Dodatkowych informacji nt. ww. projektu udziela:

Katarzyna Teodorowicz
Doradca w Inkubatorze Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego
Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz
tel. 32 45 97 313, e-mail [email protected]

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje do udziału w projekcie.

Coaching odbywa się w ramach projektu "Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.