Chryzantemy pięknie udekorowały powiat

2020-11-13, Piątek
Chryzantemy udekorowały budynki Powiatu Raciborskiego, autor: Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Dzięki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Powiat Raciborski nieodpłatnie pozyskał dziś 2000 chryzantem doniczkowych, które przeznaczono do udekorowania budynków oraz biur Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Stefana Okrzei 4. Przekazane kwiaty ponadto posłużyły do udekorowania dziedzińca oraz bramy głównej Zamku Piastowskiego w Raciborzu oraz Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu.

Chryzantemy otrzymaliśmy bezpłatnie dzięki wsparciu jakiego udzielił rząd rolnikom uprawiającym kwiaty i przedsiębiorcom zajmującym się ich sprzedażą, w związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią koronawirusa i zamknięciem cmentarzy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada b.r.