CASTING do słuchowiska o legendach Raciborza już 2 października

2010-09-30, Czwartek

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas 4-6 na casting do słuchowiska o legendach Raciborza. Słuchowisko opowiada o grupie przyjaciół, która udaje się na poszukiwanie przygód na raciborskim zamku. Przypadkowo udaje im się odnaleźć owiany legendą tunel pod Odrą. Podczas wycieczki spotykają wiele ciekawych postaci i dowiadują się, co czeka ich w przyszłości. Głosów do postaci użyczą znani politycy, sportowcy, artyści oraz władza lokalna z naszego regionu.

Cała produkcja i post-produkcja obędzie się w studiu Redakcji radiowej Mittendrin w Raciborzu (przy TSKN). Efektem końcowym będzie wydana płyta, która posłuży w celach edukacyjnych w szkołach Powiatu Raciborskiego.

Casting ma za zadanie wyłonienie 5 osób, które użyczą głosu głównym bohaterom. Oprócz dobrej zabawy gwarantujemy również poznanie radiowego fachu od kuchni oraz zapoznanie się ze znanymi osobistościami ze świata polityki, sportu i kultury.

Chętnych uczniów z klas 4-6 zapraszamy 2 października 2010 (sobota) od 9.00 do Auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Kasprowicza 11.

Aby wziąć udział w castingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz potwierdzić uczestnictwo telefonicznie lub poprzez e-mail. Formularze zgłoszeniowe dostępne będą również podczas castingu. Każdy uczestnik powinien przygotować fragment tekstu opowiadania nie dłuższy niż 1 min. Tekst musi być czytany w języku polskim. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie lub pod tel: 32 415 79 68.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępny na www.mittendrin.h2.pl/casting.zip

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Powiat Raciborski.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.