Budowa północno-zachodniej obwodnicy Raciborza coraz bliżej!

2021-12-30, Czwartek

Dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach odbyło się kolejne ważne merytoryczne spotkanie dotyczące planowanej budowy północno-zachodniej obwodnicy Raciborza.

Jak w każdym dotychczasowym, udział w nim wzięły osoby najbardziej zaangażowane w realizację tej ważnej dla Powiatu Raciborskiego inwestycji czyli starosta raciborski Grzegorz Swoboda, marszałkowie Jakub Chełstowski oraz Wojciech Kałuża, przedstawiciel firmy Eko-Okien S.A. Adam Wajda, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach Zbigniew Tabor a także przedstawiciele poszczególnych departamentów Urzędu Marszałkowskiego włącznie z Panią Skarbnik, Elżbietą Stolorz-Krzisz.

Dzisiejsza konferencja była kolejną, która przygotowuje do planowanej inwestycji i konsekwentnie przybliża do realnych działań.

Przypomnijmy, że budowa północno-zachodniej obwodnicy Raciborza jest kluczowa dla odciążenia ruchu w centrum miasta a w szerszej perspektywie dla rozwoju powiatu raciborskiego oraz firmy Eko-okna.