BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT NOWOROCZNY!

2022-01-19, Środa

Już w najbliższą niedzielę 23 stycznia o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury w Raciborzu odbędzie się Koncert Noworoczny Prezydenta Miasta Racibórz oraz Starosty Powiatu Raciborskiego.

Tradycyjnie, oprócz zaproszonych na to wydarzenie gości, zarezerowano również specjalne miejsca dla mieszkańców. Bezpłatne wejściówki z podziałem zarówno na osoby zaszczepione jak i na te, które nie posiadają paszportu covidowego, będą dostępne przy wejściu do RCK przed rozpoczęciem koncertu, aż do chwili wyczerpania całej puli biletów.

Co ważne, w tym roku koncert będzie również transmitowany online na kanale Raciborz24 w serwisie YOUTUBE, więc zarówno w RCK jak i z domu będzie można posłuchać na żywo Młodzieżowej Orkiestry Dętej LEŚNICA.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!