BARWY JESIENI - czekamy na twoją pracę

2011-10-27, Czwartek

Do 14 listopada przyjmowane będą prace na XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny BARWY JESIENI 2011.

Technika nadsyłanych prac na konkurs jest dowolna (z wyjątkiem prac przestrzennych). Format prac: 21 x 30 cm – minimum, 100 x 70 cm – maksimum. Prace oceniane będą w 3 kategoriach wiekowych: 5 – 10 lat, 11 – 15 lat, 16 i powyżej.
Lista laureatów konkursu udostępniona będzie od 21 listopada br. na stronie internetowej MDK w Raciborzu. Ogłoszenie wyników konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 25 listopada 2011 r. w MDK w Raciborzu. Początek zaplanowano na godzinę 16:00.

Organizatorami konkursu są: Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Szczegóły dotyczące konkursu – szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie organizatorów: www.mdk-raciborz.pl oraz na naszej stronie.

Zapraszamy do udziału!