130 000 ZŁ DLA POWIATU NA REMONT DROGI

2021-07-26, Poniedziałek

To kolejne środki pozyskane przez Powiat Raciborski przeznaczone na inwestycję drogową. Tym razem chodzi o drogę dojazdową do gruntów rolnych o długości 0,520 km w Gamowie, modernizację której dofinansowało Województwo Śląskie. Umowę na 130 tys. złotych wsparcia, 23 lipca w Centrum Górnej Odry w Chałupkach odebrał Skarbnik Powiatu Roman Nowak, który spotkał się z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego: członkiem Zarządu Województwa Śląskiego Beatą Białowąs oraz radnym sejmiku Jarosławem Szczęsnym.

Poprawa jakości dróg to jedno z głównych zadań Powiatu Raciborskiego, który wykorzystuje wszelkie możliwości i okazje, by zwiększać bezpieczeństwo i komfort kierowców oraz pieszych a regularnie pozyskiwane środki zewnętrzne skutecznie ten proces przyśpieszają.