Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Ogłoszono stan klęski żywiołowej w południowo-zachodniej części terytorium Rzeczypospolitej Polskiej!

2024-09-16, Poniedziałek

Premier Donald Tusk w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 września 2024 r. ogłosił wprowadzenie stanu klęski żywiołowej na obszarze części województwa dolnośląskiego, opolskiego oraz śląskiego.

Treść Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 września 2024 r. w sprawie wprowadzenia stanu klęski żywiołowej na obszarze części województwa dolnośląskiego, opolskiego oraz śląskiego jest dostępna w dołączonym pliku.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
rozporządzenie stan kleski 2024. rozporządzenie stan kleski 2024. 24-09-16 15:26 155.78KB rozporządzenie stan kleski 2024. pobierz